פרופ' אירית בכר
  רופאת עיניים מנתחת
  מומחית לקרנית, קטרקט וניתוחים להסרת משקפיים
i clinic. co.il
טל. 03-7557111
טל. 03-7643004

פרופ' אירית בכר בתקשורת

» אינטרנט » עיתונים » טלוויזיה
עכשיו הוא אומר שהעולם יפה:

בגיל שש עבר עופר נחום ניתוח להסרת גידול במוח. בגיל 32 הוא התעוור. בגיל 41   קיבל בחזרה את מאור עיניו בזכות השתלת קרנית, ואז גם זכה לראות לראשונה את בנותיו ...
>>

עכשיו הוא אומר שהעולם יפה

בגיל שש עבר עופר נחום ניתוח להסרת גידול במוח. בגיל 32 הוא התעוור. בגיל 41   קיבל החזרה את מאור עיניו בזכות השתלת קרנית, ואז גם זכה לראות לראשונה את בנותיו. עכשיו הוא אומר שהעולם יפה.

מי אני: עופר נחום, 43, מראשון - לציון, נשוי ליעל, אב לשתי בנות (שמונה ושנתיים וחצי).
בגיל שש התחילו כאבי ראש: נולדתי כילד רגיל, אבל כשבגיל שש התחילו כאבי ראש התברר שיש לי גידול במוח. עברתי ניתוח מסובך וטיפולים ואמרו להורי שאולי אשאר משותק וייתכן שהראייה תיפגע. אבא אמר: "נקבל הכל ונילחם כדי שיהיו לו חיים טובים".

הראייה הידרדרה בהדרגה: היום אני יודע שיש לי קראטוקונוס, מחלה ניוונית של הקרנית, שגורמת לאובדן הראייה. אז חשבתי שאולי זו תוצאה של הניתוח, והסתרתי את המצב מהוריי ומחבריי. רציתי להיות כאדם רגיל. לא גויסתי לצבא וכשהתקבלתי לחברה למוצרי חשמל, הסתרתי שאני לקוי ראייה. בהמשך פתחתי אטליז משלי, ואז גם הכרתי את אשתי, שבאה לבקר את אביה שעבד אצלי כנהג. היא הייתה יפהפייה בת 23 ואני בן 32. לא סיפרתי לה על בעיית הראייה שלי, כמו לאחרות שיצאתי איתן. פחדתי שיברחו ממני. נישאנו לפני עשר שנים והיא לא ידעה שהיא מתחתנת עם עיוור.

קיבלתי תעודת עיוור: קצת אחרי החתונה, כשלא הצלחתי לראות את הספרות של המשקל באטליז, הלכתי לרופאת עיניים ומאז יש לי תעודת עיוור. כשבתנו הבכורה נולדה, כבר לא ראיתי כלום. החלפתי לה חיתול לפי הריח, כשנתתי בקבוק, ניחשתי איפה הפה. בהמשך טיפלתי כך גם בשניה.

עברתי השתלת קרנית: לפני שנתיים, מלווה באחי, אמנון, הגענו לד''ר איתן לבני, במרפאת העיניים ב"בילינסון", שקרא להתייעצות לפרופ' אירית בכר. היא הבטיחה לי השתלת קרנית בעין שמאל, שמצבה היה הכי גרוע. בתוך שבוע זומנתי להשתלה. פרופ' בכר, נשמה גדולה שמלווה אותי מאז, הסבירה שהמצב מסובך, אבל שהיא תעשה הכל כדי שאחזור לראות. למחרת הניתוח הורידו את התחבושת ואני צעקתי: "אור! אור!" פרופ' בכר וד''ר לבני פרצו בבכי.

ראיתי את בנותיי לראשונה: המשפחה שלי הגיעה  לבית החולים ופתאום ראיתי שתי ילדות יפהפיות,  בנותיי ! הייתי בהלם. הן חיבקו ונישקו אותי ואני בכיתי. . כולם בכו. אחרי עשר שנים בהן לא ראיתי כלום, חזרתי להיות עצמאי. לא מזמן עברתי השתלה גם בעין השנייה. פרופ' בכר ,ניתחה אותי ולמחרת, כשהוסרה התחבושת, כבר ראיתי מספרים, והפעם - בשתי העיניים! היום אני עושה הכל: עוזר לילדה בשיעורים, קורא, צופה בטלוויזיה, והעולם יפה.

שורה תחתונה: אני רוצה להודות לתורמי הקרניות על כך שלא רק הצילו לי את הראייה, אלא גם הצילו את חיי.

דבר המומחה: פרופ' אירית בכר, מנהלת שירות הקרנית במרכז הרפואי "בילינסון": "אין אושר גדול מלראות את מושלתי הקרנית מזהים את יקיריהם וחוזרים לעצמאות. עופר נחום הוא אחד הסיפורים המרגשים  שאזכור כל חיי"
 
     רופאה פרטית/ מבוטחי "כללית מושלם"
       טלפון ::  03-7557111, שלוחה 4
    הסרת משקפיים : "אסותא אופטיק"
טלפון:   03-7643004