פרופ' אירית בכר
  רופאת עיניים מנתחת
  מומחית לקרנית, קטרקט וניתוחים להסרת משקפיים
iclinic.co.il
טל. 03-7557111
טל. 03-7643004

עדשות  ReSTOR


לשפר את איכות הראייה ,לשפר את איכות החיים.

פריצת דרך בתחום ניתוחי העיניים :
עדשות ריסטור מציעות לכם דרך חדשה ומהפכנית להשתחרר מהתלות במשקפיים אחת ולתמיד.

גם אם אתם סובלים מקטרקט, אתם לא חייבים להשתעבד למשקפיים ביפוקליות או לוותר על נהיגה וקריאה. הפתרון נמצא מול העיניים – עדשות תוך-עיניות של ריסטור ,העדשות של ריסטור הן החידוש האחרון בטכנולוגית ניתוחי הקטרקט.

העיצוב המיוחד של עדשות ריסטור מאפשר לכם ליהנות מראייה איכותית ומטווח ראייה מלא – תוכלו לראות קרוב, רחוק ואת כל מה שביניהם. העדשות של ריסטור מעניקות לחולי קטרקט הזדמנות לחיות ללא תלות במשקפיים.האפשרות להשתחרר מהתלות במשקפיים

עד לא מזמן, חיים ללא תלות במשקפי קריאה או בביפוקל לא היו אפשריים עבור מרבית מטופלי  * הקטרקט מטופלי עכשיו יש לכם את האפשרות  עדשות* ריסטור החדשות  IQL
 החדשות יכולות לספק לכם איכות ראייה מצוינת בטווח מלא – קרוב, רחוק ומה שביניהם – ושחרור מהתלות ממשקפי קריאה או מביפוקל


כיצד פועלות עדשות ריסטור ?

כשאנו מבצעים פעולות יומיומיות כמו קריאה, צפייה בטלוויזיה או עבודה מול המחשב, העיניים שלנו מתמקדות באופן קבוע באובייקטים במרחקים שונים – רחוקים, קרובים ובטווחי הביניים.

היכולת לשנות את הפוקוס בטווח הראייה שלנו נקראת מיקוד התאמה אקומודציה(התאמה): היכולת של העדשה הטבעית של העין לשנות צורה, כדי להתמקד על אובייקטים במרחקים שונים.

לרוע המזל, אנו מאבדים את היכולת הזאת ככל שאנו מתבגרים והופכים בהדרגה לתלויים יותר ויותר במשקפי קריאה או בביפוקל 1

למרבה המזל, על ידי שילוב בין היתרונות של טכנולוגיות דיפרקטיביות ורפרקטיביות(שבירת האור), עדשות ריסטור יכולות כיום להציע ראייה איכותית לטווח קרוב, רחוק ומה שביניהם, ומשחררות אתכם מן התלות במשקפיים.

 כעת, עם עיצוב אספרי חדשני ומוכח, עדשות ריסטור לוקחות את תחום תיקון הקטרקט צעד אחד קדימה, ומאפשרות ראייה איכותית וחדה יותר מאי פעם.

טכנולוגיה  אפודיזית  דיפרקטיבית
 

*דיפרקציה

היא פיצול האור הנכנס דרך העדשה. בעדשות ריסטור, מרכז העדשה מורכב מסדרות של טבעות זעירות, עיצוב שנקרא עדשה *אפודיזית דיפרקטיבית אפודיציה היא התחדדות הדרגתית של מדרגות דיפרקטיביות שונות על העדשה, היוצרת מעבר חלק של האור בין נקודות מיקוד קרובות, רחוקות ובטווחי הביניים.

משמעות הדבר היא שסדרת המדרגות הזעירות במרכז עדשת הריסטור עובדות יחד כדי למקד את האור, ומספקות ראייה מצוינת לטווח קרוב, רחוק ומה שביניהם.


טכנולוגיה רפרקטיבית

*רפקרקציה (עקיפה)

היא שינוי ושבירת כיוון האור הנכנס דרך העדשה. הטבעת החיצונית של עדשת ריסטור היא אזור רפרקציה שנועד לספק לכם ראייה מצוינת למרחק. תחום הרפרקציה הזה שובר את האור כשהוא עובר דרך העדשה, וממקד אותו במדויק על *רשתית ליצירת תמונה ברורה וחדה


טכנולוגיה אספרית

רשתית: משדר, הממוקם בחלק האחורי של העין, אשר תפקידו להעביר את התמונה הנראית אל המוח. *עיוותים אופטייםסטיות אספרית פגם נפוץ בקרב מטופלי קטרקט, יכולות להביא בהדרגה לירידה בחדות הראייה ובתפקוד. למרבה המזל, עם עיצוב  *אספרי חדשני ומוכח, עדשות ריסטור יכולות לתקן את הסטיות האספרי-ות הללו ולהפוך את הראייה שלכם לחדה מתמיד.


תוצאות רפואיות
הגיע הזמן לראייה איכותית ואיכות חיים אמיתית

מטופלים שעברו השתלת ריסטור נהנים מאיכות חיים, מראייה משופרת לכל המרחקים ומשתחררים מהתלות במשקפי קריאה וביפוקל מחקרים רפואיים שנעשו בעדשות ריסטור הראו כי שלושה מכל ארבעה מטופלים שעברו השתלה בשתי העיניים דיווחו שלא הזדקקו למשקפיים אחרי ניתוח הקטרקט.כמו כן, מחקרים נוספים שנערכו בעדשות ריסטור מראים שלמעלה מ-95% מהנבדקים היו כל כך מרוצים מאיכות הראייה החדשה שלהם, שהיו בוחרים לעבור את ההשתלה שוב.

לפני שאתם מתחילים כדאי שתדעו
עולם האפשרויות של העדשות התוך-עיניותות


אם אתם מעוניינים להשתחרר מהתלות במשקפיים, עדשות ריסטור *המולטיפוקליות הן הבחירה הטובה ביותר בשבילכם. עדשות ריסטור נותנות לכם את האפשרות ליהנות מאיכות ראייה משופרת בטווח ראייה רחב - קרוב, רחוק ומה שבניהם - ועצמאות ממשקפי הקריאה או הביופוקאל
 
עם זאת, תוצאות המחקרים הרפואיים בעדשות ריסטור הראו כי יש סיכוי קטן שתראו    *הילות מסביב לפנסים ומקורות אור, לעומת העדשות התוך-עיניות *מונופוקלי הסטנדרטיות.

במהלך הזמן, חלק גדול מן המטופילם מתרגל להפרעות הללו ומפסיק לשים אליהן לב, אחרים אולי ימשיכו לראות אותן במשך זמן מה לאחר הניתוח למרות שלא כל סוגי העדשות התוך-עיניות מספקים טווח ראייה רחב כמו עדשות ריסטור, ישנם מקרים בהם עדשות מונופוקאליות ייתנו תוצאות רצויות יותר עבור מטופלים מסויימים.
במקרים כאלו אלקון מציעה את עדשות ®AcrySof IQ ®ReSTOR IOL גם עדשות איי קיו וגם עדשות ריסטור יכולות לשפר את הראייה אצל מטופלי קטרקט, ושתיהן מציעות את יתרונותיה של  *עדשה אספרית

כדי לקבוע איזו עדשה מתאימה לכם ולסגנון החיים והצרכים הספציפיים שלכם, כדאי להתייעץ עם רופא העיניים

סיכונים אפשריים

כמו בכל הליך כירורגי, ישנם סיכונים טבעיים, והתוצאות אינן מובטחות. כדי לסייע לכם להחליט האם ניתוח קטרקט ועדשות ריסטור יתאימו לכם, התייעצו עם הרופא שלכם ובקשו ממנו מידע נוסף על הסיכונים והתועלות של הניתוח.

אזהרות

יתכן ותחוו תופעות ראייה כשתנסו להתמקד במספר אובייקטים בו זמנית כגון. יתכן ותבחינו ב"הילות" מסביב למקורות אור בלילה

יתכן ותחוו קשיים בזיהוי אובייקטים בסביבה חשוכה. תופעה זאת שכיחה יותר באזורים בהם יש פחות אור

– לפיכך, יש לנקוט משנה זהירות כאשר אתם נוהגים בלילה

על רופא העיניים שלכם לקחת בחשבון את הנתונים הבאים לפני השתלת עדשות ריסטור:

כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר אחרי ניתוח קטרקט, הרופא שלכם חייב לקבוע מהו חוזק העדשות המתאים לכם ביותרתר

 יתכן ושטח הפנים של העין שלכם אינו חלק (אסטיגמאטיזם או צילינדר) רמת האסטיגמטיזם שלכם תשפיע על התוצאות שלכם לאחר הניתוח     רופאה פרטית/ מבוטחי "כללית מושלם"
       טלפון :ן :  03-7557111, שלוחה 4
    הסרת משקפיים : "אסותא אופטיק"
טלפון:   03-7643004